InfoSec

Info saugumo blogas

« PreviousNext »

8 puikios ir nemokamos programos atsarginėms kopijos

16 spalis 2008


Pasirūpinti savo informacijos atsarginėmis kopijomis būtina. Apie tai jau kalbėta ne vieną kartą. Bet jei teorija žinome, ne dažnas vis dėl to pasirūpiname, kad mums svarbi ar brangi informacija būtų apsaugo nuo kietojo disko sugedimo, vagystės, viruso ar kitos nelaimės. O po to dažniausiai jau būna per vėlu. Dingsta viskas svarbių įvykių nuotraukos, mokslo darbai, susirašinėjimas, dokumentai ir t.t.
Kad turėtumėte iš ko pasirinkti ir galbūt apsispręstumėte pasidaryti keletą atsarginių kopijų pateikių jums visą sąrašą nemokamų programų atliekančių šį rutininį darbą už jus.

  Comodo Backup

Taip, Comodo kuria ir labai neblogą ugniasienę. O Comodo Backup tai puikus nemokamas sprendimas, labai lankstus nustatant atsarginių kopijų atliko grafiką ir pranešimų nuostatas, palaiko failų įkėlimą į nutolusį FTP serverį, gali įrašyti DVD ir turi sinchronizavimo galimybę greitoms kopijoms.

  DFIncBackup

Ši programa, kaip ir daugelis, turi nemokamą ir mokamą versijas. Nemokama puikiai apsieina su kopijomis į CD/DVD ir pasikeitusių .zip failų įrašymą – įrašo tik tuos failus kurie pasikeitė ar kurių nebuvo praeito įrašymo metu.

  SE Backup

Palaiko CD ir DVD įrašymą, paprastas valdymas. Taip pat yra „lengva“ versiją, kurią galima nešiotis USB rakte ar panašiai. Grafiko sudarymo nepalaiko, bet puikiai pasileidžia su parametrais iš komandinės eilutės, tad šiek tiek labiau patyrę kompiuterių vartotojai neturės problemų pasinaudojant Windows turimu Tast Scheduler.

  Abakt

Nors jau ir nebevystomas, Abakt vis dar puikus pasirinkimas. Puiki failų filtravimo sistema, palaiko archyvavimą, failų skaidymą, slaptažodžių apsaugą, įvairūs atsarginių kopijų darymo būdai.

  Areca

Nemokamas, atviro kodo ir nerealiai galingas įrankis atsarginėms kopijoms. Areca prikimšta galimybių: kompresija, kriptografija, simuliacijas, apjungimus, jau įvykdytų darbų atšaukimus, filtravimą ir dar daug daug visko. Vėl gi, komandinės eilutės prieiga suteikia galimybės pilnai automatizuoti procesą. Visgi šį įrankį rekomenduočiau, patyrusiems ir kitais jau nusivylusiems vartotojams.

  Bonkey

Backup Monkey. Bonkey veikai ir ant Windows ir ant Mac sistemų, ir turi pilną komplektą reikiamų funkcijų. Tarp jų el. pašto ir FTP serverių palaikymas, kompresija, kodavimas, grafikų sudarymas ir failų sinchronizavimas. Taip pat gali dirbti su MS SQL duombazėmis ir daryti jų kopijas.

  Cobian Backup

Puiki programa turinti visas reikiamas galimybes ir puikų vartotojo gidą.

  JaBack

Galima daryti atsargines kopias į FTP serverį ir el. paštą, taip pat kaip į bet kurį kietąjį diską jūsų kompiuteryje ar tikle). Puikios kopijų darymo tvarkaraščio galimybės. Taip pat turi stebėjimo galimybę, ir išsaugo failą kai tik užfiksuoją jo pakeitimą. Veikia ir ant Mac sistemų.

Tikrai rasite sau tinkama. Tik atsiminkit, kad kopijos tame pačiame kompiuteryje ar net tame pačia kietajame diske nėra gerai, ir daugeliu atveju jos dings kartu su visa informacija.

Gal jau naudojate kažkokią programinę įranga savo informacijos atsarginėms kopijoms daryti? Būtinai pasidalinkit komentaruose.

Panašūs įrašai:

Kategorija Atsarginės kopijos | Į viršų

Nėra komentarų

Parašyk komentarą