InfoSec

Info saugumo blogas

« PreviousNext »

Geriausia ugniasienė. TOP5

15 spalis 2008

Prisijungt prie interneto per Wi-Fi kur nors kavinėje be geros ugniasienės, tas pats kaip mylėtis „saugiai“ su suplyšusiu prezervatyvu. Antivirusas yra gerai, bet jei tikrai norite jaustis saugiau, gera ugniasienė (firewall) yra būtina. Jūsų dėmesiui penkios ugniasienės, kurios padeda.

Comodo Firewall Pro (Freeware)

Comodo

Comodo Firewall Pro tai galinga ir nemokama ugniasienė. Vartotojo sąsaja paprasta ir neatrodo kaip labai galingas įrankis. Bet tai yra taip. Comodo ugniasienė yra puikus ugniasienės sprendimas su pakankamai daug nuostatų. Be to, kartu gaunate ir anti-malware (apsauga nuo piktybinio kodo) įrankį vadinama Defense+. Jos galima atsisakyti diegimo metu, jei jau turite gerą antivirusinį sprendimą.

ESET Smart Security (Shareware)

eset smart

ESET Smart Security gal labiau žinomas kaip antivirusinis sprendimas NOD32, bet kartu su antivirusu į ESET SS komplektą gaunate puikią ugniasienę ir anti-spam (įrankis kovoti su nepageidaujamai reklaminiai laiškais) priemonę. Pilnas veikiantis komplektas su palaikymu kainuoja ne itin pigiai – 179 Lt metams, bet turite ir antivirusą ir ugniasienę ir dar kelis gerus įrankius.

ZoneAlarm Free Firewall (Freeware)

Zone Alarm

Vienas pirmųjų nemokamų sprendimų kompiuteriams iš kompanijos Check Point. ZoneAlarm Free Firewall ne tik pagauna įeinančius prisijungimus, bet taip pat leidžia nustatyti ribojimus programinės įrangos išeinančioms užklausoms. Kas reiškia, kad galima bus neleisti Google Chrome ar Slype „skambinti namo“ kai tik jos tai sugalvoja.

Kerio WinRoute Firewall

kerio

Kerio WinRoute Firewall sukurtas korporacijų tinklams, puikiai tinka apsiginti nuo piktavalių ar virusų atakų. Papildoma leidžia blokuoti priėjimą prie puslapių atsižvelgiant į jų turinį, kad turėtų patikti tėveliams ir nepatikti one.lt. Savyje ugniasienė turi šiuos įrankius: McAfee Anti-Virus, ISS Orange Web Filter, VPN server. Deja, tai nėra nemokama programinė įranga ir į metus kainuos apie 100 lt. Licencijavimo tvarka labiau pritaikyta organizacijoms

Windows Firewall

windows firewall

Atmetant visas neapykantas vien dėl to kad tai Microsoft produktas, daugelis jūsų puikiai jaučiasi su šia, kartu su Windows operacine sistema ateinančia, ugniasiene. Ji jau yra, tyliai sukasi galiniame fone ir blokuoja įtartinas užklausas be jokių trečiosios šalies sukurtų ugniasienių diegimo.

Žinai kitų gerų ungiasienės sprendimų? Pasidalink komentaruose.

Panašūs įrašai:

Kategorija Straipsniai, Ugniasienės | Į viršų

Nėra komentarų

Parašyk komentarą