InfoSec

Info saugumo blogas

« PreviousNext »

Naujas kokybės ženklas Jungtinėje Karalystėje

27 rugpjūtis 2006

Jungtinės Karalystės Vyriausybė atskleidė kokybės sertifikacijos schemą, kuri yra sukurta užtikrinti vartotojus, kad jų perkami IT saugumo produktai atitinka vyriausybės aprobuotiems standartams. Jau yra ir pirmasis akreditacijos laimėtojas – kriptavimo sistemų gamintojas.

CSIA (Central Sponsor for Information Assurance) tvirtina, kad schema pirmiausiai sukurta viešojo sektoriaus IT ir informacijos apsaugos vadybininkams, o taip pat ir mažam bei vidutiniam verslui, kaip gidas žinoti, ar jų perkami produktai atitinka pageidaujamus Vyriausybės standartus.

CSIA yra nauja grupė prie Vyriausybės, kuri dirba su partneriais viešajame ir privačiame sektoriuje, taip pat tarptautinėje arenoje, kad apsaugotų valstybės IT ir telekomunikacijų paslaugas.

Sertifikacija turėtų pakelti pasitikėjimą informacijos apsauga. Produktų ir paslaugų pirkėjai gali būti tikri, kad CCT žyme pažymėti produktai teiks tai, ką deklaruoja, nes bus nepriklausomai patikrinti.

Schemos nebuvo planuota paleisti iki 2006-ųjų, bet po metų pilotinės dalies CSIA rekomendavo jau dabar pradėti naudoti kokybės ženklą.

Panašūs įrašai:

Kategorija eSauga | Į viršų

Nėra komentarų

Parašyk komentarą