InfoSec

Info saugumo blogas

« PreviousNext »

SpiderOak: atsarginės kopijos internete

20 rugsėjis 2008

Nesvarbu kaip dažnai jus darote atsargines kopijas į DVD kompaktus ar į kitą kietąjį diską, jei jūsų butas sudegs visa jums svarbi informacija taip pat dings. Čia į sceną žengia internetiniai servisai. Kompanijos kaip Carbonite ar Mozy jau siūlo paprastus spendimus automatiniam kopijų darymui. Bet Mozy teikia paslaugas Windows ir Mac klientams, Carbonite tik Windows, nei viena nesiūlo Linux palaikymo. SpiderOak tai daro,

SpiderOak siūlo 2GB vietos internete nemokamai. Jei tikslas yra saugiau pasidėti tik dokumentus, tai ir šios nemokamos vietos pilnai pakaks. Bet jei yra poreikis išsaugoti fotografijoms, muzikai ar video kolekcijoms, teks šiek pamokėti. Už maždaug 25 litus per mėnesi SpiderOak duos 20GB vietos jūsų failam, kas yra gana pigu. Yra galimybė sumokėti apie 1000 lt (500 JAV dolerių) ir gauti tuos 20GB „visam gyvenimui“. Bet aš nepasirašyčiau tokiam sandėriui.

Vartotojo sąsaja paprasta iki neįmanomo ir juo naudotis sugebės ir nepatyrės kompiuterių vartotojas. Bet su paprastumu ateina ir funkcijų trūkumas. Pavyzdžiui nurodyti kuriuos failus ar direktorijas nori išsaugoti yra paprasta, bet atstatymo pasirinkimas yra minimalus. Atstatyti failus galite į vienintelę direktoriją, kas yra visai gerai jei atstatyti norite failą ar keletą. Bet jei atsatinėjate visą diską, norisi daugiau kontrolės.

Panašūs įrašai:

Kategorija Atsarginės kopijos | Į viršų

Nėra komentarų

Parašyk komentarą